HOME

AKTUALNOŚCI

KOMU POMAGAM
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
FACEBOOK
BLOG

KONTAKT

Psychoterapia Lublin

Nazywam się Izabela Małecka–Kostrubiec, jestem specjalistą terapii uzależnień oraz psychoterapeutą psychodynamicznym w procesie certyfikacji (Katedra Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Sekcja Naukowa Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Pracuję również jako biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Lublinie w zakresie psychologii oraz jako nauczyciel akademicki.

Jako psychoterapeuta od wielu lat zawodowo zajmuję się pomaganiem ludziom z różnymi problemami emocjonalnymi i psychicznymi. Dbając o profesjonalizm i jakość świadczonych usług oraz satysfakcję moich klientów poddaję swoją pracę terapeutyczną stałej superwizji. Spełniam tym samym moje marzenie, by pracować jako dobry psychoterapeuta Lublin i jego okolice to rejon, z którym jestem związana od początku mojej działalności zawodowej.

Prowadzę ośrodek terapeutyczny, poradnię psychologiczną, oferując kompleksową pomoc w sferach wszelkiego rodzaju zaburzeń psychicznych, z uwzględnieniem leczenia różnego rodzaju uzależnień. Zapraszam do umówienia się na wizytę, siedzibą mojej poradni jest Lublin.

Doświadczenie psychologiczne zdobyłam pracując kilkanaście lat w poradni psychologicznej w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie oraz prowadząc praktykę prywatną. Będąc psychoterapeutą, w swojej pracy łączę techniki psychodynamicznej terapii z technikami poznawczo-behawioralnymi, dostosowując je przede wszystkim do potrzeb klienta tak, aby pomóc mu pokonać trudności, jakich doświadcza i które przyczyniają się do odczuwania przez niego cierpienia. Cechą wyróżniającą dobrego psychologa jest umiejętność zorientowania na klienta i empatia wobec niego. Dla mnie przede wszystkim liczy się człowiek i na rozwiązanie jego problemów nastawiona jest pomoc, jaką świadczy prowadzona przeze mnie poradnia psychologiczna Lublin jest miastem, w którym świadczę tę pomoc.

W Lublinie prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową. Dobry psychoterapeuta podobnie jak dobry psycholog, aby skutecznie nieść pomoc, musi doskonale znać prawa rządzące psychiką i zachowaniem człowieka. Dlatego też nie spoczywam na laurach, wciąż zdobywając nową wiedzę oraz kwalifikacje, by nieustannie podnosić swoje umiejętności jako psychoterapeuta Lublin. Dbam o mój stały rozwój zawodowy, bo pragnę dawać moim klientom jak najbardziej fachową pomoc. Kluczową motywacją do dalszego poszerzania własnych horyzontów stanowią widoczne, pozytywne efekty mojej terapii u pacjentów, często ze złożonymi problemami. Dokładam wszelkich starań, aby osoby korzystające z moich usług osiągały pożądane efekty, przekładające się na ich komfort psychiczny i podniesienie jakości życia. Takie zadanie spoczywa na barkach dobrego psychologa i psychoterapeuty, by swoją wiedzą i umiejętnościami interpersonalnymi wyprowadzać ludzi z ich problemów i zaburzeń na tle psychicznym. Praca ta opiera się na wzajemnym zaufaniu i współpracy między psychoterapeutą i klientem. Jeśli i Ty czujesz, że mogłabym Ci pomóc dobry psychoterapeuta Lublin zaprasza!

Psychoterapia jest jedną z metod psychologicznych opartych na regularnym kontakcie międzyludzkim, ma na celu niesienie pomocy osobom zmagającymi się z różnymi problemami, odbijającymi się na psychice. Spotkania te prowadzi psychoterapeuta - psycholog Lublin należy do miast, w których znajdziecie Państwo szeroką ofertę takich spotkań. Termin "psychoterapia" wywodzi się z greckiego: "psyche" – dusza i "therapein" – leczyć. Psychoterapeuta ma więc za zadanie leczyć duszę swoich pacjentów, dawać ujście ich myślom i znajdować optymalne rozwiązania problemów w celu poprawienia psychologicznej sfery ich życia. Spotkania takie odbywają się w cztery oczy bądź w grupach, w ramach prywatnej praktyki bądź prowadzi je poradnia psychologiczna. W ich trakcie możliwe staje się dotarcie do istoty problemu, odkrycie przyczyn pojawiających się objawów oraz usunięcie źródła zaburzeń. Istotne, by spotkania takie prowadził wykwalifikowany terapeuta bądź dobry psycholog Lublin i wiele innych miast w Polsce oferuje dostęp do szeregu doskonałych specjalistów w tej dziedzinie.

Decydując się na wybór poradni psychologicznej czy też po prostu dobrego psychologa i psychoterapeuty, warto zwrócić uwagę na doświadczenie i sukcesy, którymi mogą się poszczycić. Nieocenione są rekomendacje zadowolonych klientów, którzy są przykładem efektów, jakie dały odbyte przez nich terapie, dają świadectwo o tym, jak dobra jest dana poradnia psychologiczna Lublin oferuje wiele takich możliwości. Wybór psychologa warunkowany jest także zakresem pomocy, którą on oferuje. Nie każdy, nawet bardzo dobry psycholog czy terapeuta, zajmuje się całym spektrum problemów. Najlepsze efekty przynosi terapia, gdy dana poradnia psychologiczna specjalizuje się w konkretnych zaburzeniach.

Moje wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi gwarantuje Państwu profesjonalne podejście oraz pełną dyskrecję. Ludzie dzielą się ze mną swoimi problemami, swoim życiem, zależy mi na niesieniu pomocy, która ma przełożenie na rzeczywiste efekty. Nic nie daje mi większej radości niż widok klientów, którym przy mojej pomocy udaje się przezwyciężyć życiowe problemy. Staram się, aby podczas wizyty moi pacjenci mogli czuć się swobodnie oraz mieć pewność, że mogą powierzyć mi swoje prywatne - często wstydliwe - sprawy.

Szanowni Państwo, jestem pewna, że także i Wy bylibyście w pełni zadowoleni z jakości usług i efektów pomocy, jakie daje moja poradnia psychologiczna Lublin zaprasza!

Psychoterapeuta Izabela Małecka – Kostrubiec.
Ul. Elizy Orzeszkowej 2 Lublin
2016 © Izabela Małecka-Kostrubiec kontakt@lublin-psychoterapia.pl
Psychoterapia Lublin Izabela Małecka-Kostrubiec Gabinet Psychoterapii
20-435 Lublin Ul. Elizy Orzeszkowej 2
Tel. 698 568 186 kontakt@lublin-psychoterapia.pl